Destek@limonpos.com
0531 355 8724

Limon Pos

Eğitiminden Geç

Limon Pos şirketinin değerli bayileri,


Sizlerin de bildiği gibi, Limon Pos olarak müşteri memnuniyetine ve kaliteli hizmet anlayışına her zaman önem veriyoruz. Bu nedenle, şirketimizin başarısının temel taşlarından biri de çalışanlarımızın profesyonel ve etkili bir şekilde hizmet sunmasıdır.

Bu amaçla, şirket politikalarımıza uygun olarak hazırlanan eğitim programları ile çalışanlarımızın eğitimli, bilgili ve donanımlı bir şekilde müşterilerimize hizmet vermesini hedefliyoruz. Bu sayede, müşteri beklentilerini daha iyi anlayarak onlara en iyi hizmeti sunabileceğimizi düşünüyoruz.

Değerli bayilerimiz, sizler de Limon Pos ailesi olarak, müşteri memnuniyeti ve şirketimizin başarısı için önemli bir rol oynuyorsunuz. Bu nedenle, sizler için hazırlanan eğitim programlarına katılımınız son derece önemlidir.

Eğitim programımızda, ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi, satış teknikleri, müşteri ilişkileri yönetimi ve şirket politikalarımız hakkında bilgi sahibi olacaksınız. Bu sayede, müşterilerimize en iyi hizmeti sunmak için gerekli beceri ve bilgiye sahip olacaksınız.

Değerli bayilerimiz, artık satışa hazırsınız! Sizlerin aldığı eğitim ve sahip olduğunuz bilgi ve deneyim sayesinde, müşterilerimize kaliteli hizmet sunmak için hazırız.

Limon Pos ailesi olarak, bayilerimize verdiğimiz önem ve değer son derece yüksektir. Sizlerin desteği ve katkıları ile daha da büyüyeceğimize inanıyoruz. Teşekkür ederiz.

Yazılım Ve Ortaklık Fırsatı

Değerli girişimci dostlarımız,


Sizler de biliyorsunuz ki, işletmelerin verimli bir şekilde yönetilmesi ve müşteri memnuniyeti için etkili bir yazılım sistemi son derece önemlidir. Bu nedenle, biz de işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için özel olarak tasarlanmış bir yazılım geliştirdik.

Yazılımımız, restoran, kafe, nalbur, tekstil gibi birçok işletme türüne uygun olarak tasarlanmıştır ve işletmelerin iş süreçlerini daha hızlı, kolay ve verimli hale getirmek için birçok özellik barındırmaktadır. İşletmelerin stok takibi, müşteri ilişkileri yönetimi, finansal işlemler ve raporlama gibi birçok konuda kolaylık sağlamaktadır.

Yazılımımızın avantajlarına ek olarak, siz değerli girişimcilere de bir fırsat sunmak istiyoruz. Satıştan %30 luk kısmına ortak olarak, işletmelerin ihtiyaçlarını karşılamak için en uygun çözümü sunan yazılımımızı diğer işletmelere de tanıtarak ek gelir elde edebilirsiniz.

Bu sayede, kişisel gelirlerini artırmanın yanı sıra, müşterilerinize de fayda sağlayarak müşteri memnuniyetini artırabilirsiniz. Biz de sizin bu iş fırsatınızdan en iyi şekilde faydalanmanız için gerekli desteği sağlayacağız.

Değerli girişimci dostlarımız, sizleri de bu fırsatı kaçırmamanız için yazılımımızı incelemeye ve işletmelerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri sunmak için bizimle iletişime geçmeye davet ediyoruz.

Tüm Yük Bizde

Limonpos ekibi olarak, işletme anlaşması yaptığınız müşterilerimizin herhangi bir sorunu olması durumunda, 7/24 uzaktan bağlantı ile çözüm sunmaktayız. Belirtmek isteriz ki, değerli satış ortaklarımızın yapmış olduğu işletme anlaşmaları dışında herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Detaylı bİlgİ ve daha
fazlası İÇİn Ulaşın